برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به سال مالی ۱۳۹۴

دکتر سید رضا ابراهیمی

 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصاد نوین سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ در محل اتاق کنفرانس شرکت با حضور معاونین مدیران و نمایندگان بانک اقتصاد نوین و نیز اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت به ریاست رئیس هیات مدیره شرکت، جناب آقای ابراهیمی حسنی نیاکی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصاد نوین در ابتدای جلسه حسابرس قانونی شرکت به قرائت متن گزارش حسابرسی پرداخت و پس از آن جناب آقای مهندس امینی گزارش عملکرد سالیانه شرکت در سال ۱۳۹۴ را ارائه نمودند.

وی در این گزارش به طور جداگانه از حوزه عملکرد وظیفه‌ای هر یک از بخش‌های تجهیز، تعمیر و نگهداری شعب،پولرسانی، پولگذاری و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز ، طراحی و ساخت ابنیه و پروژه‌های بانک و نیز وضعیت نیروی انسانی به تفصیل سخن گفت.

در ادامه جلسه پس از پخش کلیپ‌های متنوع ساخت و تجهیز مرکز داده اطلاعات بانک اقتصاد نوین( پردیس)، شعبه سبز و ….که توسط همکاران شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصاد نوین تهیه شده بود جناب آقای امینی در بخش حوزه عملکر دارائی‌ها به فعالیت شرکت در خصوص کلیه پروژه‌ها و فروش آنها پرداخت. در انتها گزارش مالی نیز مختصرا مورد بررسی قرار گرفت.

پس از ارائه گزارش مدیر عامل، جناب آقای فتحعلی، رئیس محترم هیئت مدیره بانک و جناب آقای کریمی، مدیر محتر مالی بانک که به عنوان ناظر در جلسه حضور داشتند، سوالاتی را مطرح نموده و جناب آقای ابراهیمی حسنی نیاکی به عنوان رئیس جلسه به همراه جناب آقای امینی به آن سوالات پاسخ دادند.در انتهای این جلسه نیز نمایندگان حوزه های مختلف بانک و شرکت‌های تابعه از استعداد نیروهای جوان و کلیه همکاران در زمینه‌های متفاوت کاری شرکت تشکر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.