سرمایه بانک ها مال مردم است

قشم – ایرنا – نایب رییس بانک توسعه تعاون گفت: سرمایه بانک ها مال مردم است و کارمندان بانک ها در واقع کارمند مردم هستند و در نتیجه حق ندارند با مردم طلبکارانه برخورد کنند.

به گزارش ایرنا سید رضا ابراهیمی نیاکی شامگاه یکشنبه در آیین آغاز بهره برداری از ساختمان جدید بانک توسعه تعاون شعبه قشم افزود: احترام به مشتریان اولین وظیفه کارمندان بانک هاست و نهضت مشتری مداری در بانک ها برای اولین بار در دنیا در بانک های خصوصی به راه افتاد.

وی توسعه منابع انسانی را نقطه عطف فعالیت های بانک ها در سال های اخیر دانست وبا اشاره به رقابت بانک ها در جذب سپرده های مردم بر موفقیت بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک صد در صد دولتی در این خصوص تاکید کرد.

ابراهیمی نیاکی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح ارزش مقوله تعاون در جامعه پرداخت و گفت: دنیا متوجه ارزش تعاون شده و در دنیا حتی سال را نیز به نام تعاون نامگذاری می کنند.

به گفته وی فلسفه تشکیل تعاونی ها مزیت ها و امتیازهای ویژه این گونه تشکل هاست و اگر قرار باشد این مزیت ها در مناطق آزاد وجود نداشته باشد، فلسفه وجودی تعاونی ها زیرسئوال خواهد رفت.

براساس این گزارش در این آیین که با حضور جمعی از مدیران ستادی، استانی و شهرستانی بانک توسعه تعاون و تنی چند از مدیران منطقه آزاد قشم، نماینده امام جمعه، معاون فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان قشم برگزار شد ساختمان چهار طبقه شعبه قشم این بانک با ۸۴۰مترمربع زیربنا افتتاح و بهره برداری از آن آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.