اقتصاد مقاومتی جهت گیری بانک را بطرف سند چشم انداز هدایت می کند

نایب رئیس هیأت مدیره بانک توسعه تعاون گفت: از مهمترین فاکتورهای اقتصاد مدیریتی نظارت بر نقدینگی و ساماندهی آن در جهت تولید است که این امر در چارچوب اقتصاد مقاومتی و با هدف هدایت برنامه های بانک توسعه تعاون بطرف سند چشم انداز محقق می گردد.
سید رضا ابراهیمی نایب رئیس هیأت مدیره بانک توسعه تعاون در همایش فصلی مدیران ستادی و شعب این بانک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با ابلاغ منشور اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری تحقق سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی میسر خواهد شد.
وی افزود: با اجرای طرح همتا توسط بانک توسعه تعاون و ارائه خدمات جدید بخشی از سیاستهای بانک در حوزه تسهیلات محقق گردیده است و این امر توان بانک توسعه تعاون را در بازار رقابتی شبکه بانکی مضاعف نموده است.
ابراهیمی اضافه کرد: با اجرای طرحهای مختلف مانند طرح همتا و با تکیه بر توان تخصصی و تجربه نیروی انسانی بعنوان سرمایه قابل اتکاء در عرصه خدمات رسانی به جامعه هدف ، برنامه های بانک در حوزه تولید و عرضه محصولات مناسب به مشتریان تحقق می¬یابد.
وی با اشاره به اهمیت قرض¬الحسنه در این رابطه گفت: پولی که در قالب عقد قرض¬الحسنه به مشتریان اعطاء می¬گردد از کمترین هزینه برخوردار است و قیمت تمام شده را بطور قابل توجهی پایین می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.