آغاز به کار وبسایت شخصی دکتر سید رضا ابراهیمی

 سید رضا ابراهیمی؛ عضو سابق هیات مدیره بانک های تجارت و توسعه تعاون، وبسایت شخصی خود را به همت تعدادی از جوانان علاقه مند به موضوعات اقتصادی، راه اندازی کرده است.

Back-1

 

این مدیر ارشد اقتصادی کشور که سابقه حضور در هیات مدیره شرکت های مختلف اقتصادی را نیز در کارنامه خود دارد، با تجربه ارزشمند حضور در مدیریت کلان بانکداری، پس از بازنشستگی نیز در سال های ۸۸ – ۹۳ به عنوان عضو هیات موسس و نیز عضو و نائب رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در راس این بانک حضور داشت و هم اکنون به عنوان نائب رئیس هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و همچنین مشاور مدیرعامل در بانک های تجارت و اقتصاد نوین مشغول به کار است.

در وبسایت شخصی دکتر ابراهیمی – که به نظر می رسد به طور مداوم بروزرسانی می شود – مواردی نظیر اخبار مربوط به وی، رزومه حرفه ای، تصاویری از جلسات کاری، حضور در جنگ تحمیلی، زندگی شخصی و فعالیت های اجتماعی و یادداشت ها و مقالات شخصی این مدیر ارشد بانکی دیده می شود.

از نکات جالب توجه در مطالب منتشر شده در این وبسایت، می توان به اظهار نظرها و ابراز دغدغه درباره مسائل و مشکلات استان مازندران اشاره کرد که نشان از علاقه و میل این خبره اقتصادی – سیاسیِ کشور به زادگاهش آمل دارد.

بر اساس رزومه حرفه ای منتشر شده در این وبسایت، سید رضا ابراهیمی مدرک دکتری خود را در رشته مدیریت استراتژیک (DBA) دریافت کرده است.

این وبسایت هم اکنون با آدرس www.srebrahimi.ir در دسترس کاربران اینترنت قرار گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *